Vakuumatorius Caso "VC 200"
149.00

Vakuumatorius Caso „VC 200“

( 0 )
149.00
  • Gamintojas CASO
  • 2 metų garantija
  • Nemokamas pristatymas
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 2 dienas

Aprašymas

 

Maisto produktų šviežumo išsaugojimas juos vakuumuojant pastaruoju metu stipriai populiarėja. Su šiuo Caso „VC 200“ vakuumatoriumi maistą šviežumą išsaugoti lengva ir paprasta. 120 W galios vakuumatorius be jokio vargo gali padėti Jums suvakuumuoti ne tik mėsą, bet ir įvairius vaisius, daržoves, net žuvį.

PAGRINDINIAI VAKUUMATORIAUS PRIVALUMAI

Pasirinkus tinkamas priemones, maisto produktų vakuumavimas nėra itin sudėtingas ar daug laiko užimantis procesas. Su šiuo Caso „VC 200“ vakuumatoriumi skirtingus maisto produktus suvakuumuosite greitai ir paprastai, o jų šviežumą išsaugosite iki 8 kartų ilgiau. Štai, tam, kad patys įsitikintumėte prietaiso funkcionalumu, pateikiame kelis reikšmingus šio prietaiso išskirtinumus:

  • Vakuumavimo stabdymo mygtukas. Lengvai pažeidžiamus maisto produktus vakuumuoti dažnai yra kiek sudėtingiau, tačiau su šiuo vakuumatoriumi problemų kilti neturėtų. Stebėkite vakuumavimo procesą, o pastebėjus pernelyg didelį spaudimą, vakuumavimą galite akimirksniu sustabdyti vos vieno mygtuko paspaudimu.
  • Automatinis valdymas. Lengvas valdymas – dar vienas šio prietaiso privalumas. Juk daug patogiau darbuotis su prietaisu, kuris automatiškai žino, ką kada ir kaip daryti. Automatinė vakuumavimo funkcija – vienas iš geriausių pavyzdžių,
  • Maišelių karpymo funkcija. Prietaiso nugarėlėje rasite vakuumavimo maišelių ritinėliams laikyti skirtą vietą. Prireikus vakuumuoti didesnį maisto produktų kiekį, pasirinkite Jums tinkamą maišelio dydį ir nupjaukite ties Jums reikalinga dalimi. Užspaudžiate ir turite idealiai produktui pritaikytą maišelį.

Vakuumuoti maistą – paprasta. Atraskite galimybę mėgautis šviežiu namuose ruoštu maistu kasdien kartu su šiuo Caso „VC 200“ vakuumatoriumi. Išsaugokite geriausias maisto produktų savybes dar ilgiau.

Papildoma informacija

 
Išmatavimai 26 × 39 cm
Gamintojas

CASO

Spalva

Sidabrinė

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Galia

120 W

Gylis

26 cm

Aukštis

9 cm

Plotis

39 cm

Kilmės šalis

Kinija

EAN

4038437013900

Svoris

3 kg

Atsiliepimai

 
( 0 )