Plaktuvas Bosch "VitaBoost MMBH6P6B"
245.00

Plaktuvas Bosch „VitaBoost MMBH6P6B“

( 0 )
245.00
  • Gamintojas Bosch
  • 2 metų garantija
  • Nemokamas pristatymas
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Aprašymas

 
Bosch „VitaBoost MMBH6P6B“ plaktuvas – idealus pasirinkimas ieškantiems funkcionalaus, stilingo ir universaliai pritaikomo virtuvės prietaiso. Juo naudojantis be vargo galite paruošti tirštuosius vaisių kokteilius, trintą rudens gėrybių sriubą, naminius padažus ir sutrinti ledą kokteiliams. Ar jau įsivaizduojate, kaip stipriai šis prietaisas galėtų pakeisti Jūsų kasdienybę virtuvėje?
PRIETAISO PRIVALUMAI IR PANAUDOJIMO GALIMYBĖS
Kiekvienas turėtų pajusti džiaugsmą, kurį teikia maisto ruoša naudojantis šiuo Bosch „VitaBoost MMBH6P6B“ plaktuvu. Maksimaliam naudojimosi patogumui užtikrinti prietaiso komplektacijoje taip pat yra ir specialus grūstuvėlis, leidžiantis dar lengviau susmulkinti skirtingus maisto produktus. Tačiau grūstuvėlis nėra vienintelis prietaiso išskirtinumas. Štai dar keli:
  • Itin galingas. 1600 W galios plaktuvo variklis suteikia galimybę mėgautis ypatingu funkcionalumu. Bananai, citrinos, špinatai, agurkas ar riešutai – smulkinkite ir trinkite ką tik panorėję, šiam prietaisui nėra nieko pernelyg sudėtingo.
  • 2 litrų talpos tritano indas – ilgaamžiškumo garantas. Ruoškite kokteilius didelėmis porcijomis ir mėgaukitės jais su visa šeima kasdien!
  • Receptų knygelė. Joje rasite daugiau nei 30 pačių įvairiausių tirštųjų vaisių kokteilių, sriubų receptų ir sveikos gyvensenos patarimų. Nes žengti žingsnį link sveikesnės gyvensenos su šiuo plaktuvu – daug lengviau.
Keiskite mitybos įpročius kartu su Bosch „VitaBoost MMBH6P6B“ plaktuvu. Tegul šis prietaisas tampa geriausiu Jūsų kompanionu virtuvėje jau nuo pirmojo naudojimo.

Papildoma informacija

 
Išmatavimai 25 × 20 cm
Gamintojas

Bosch

Spalva

Juoda

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Talpa

2 l

Indų skaičius komplekte

1

Galia

1600 W

Apsisukimai per minutę

30000

Gylis

25 cm

Aukštis

50 cm

Plotis

20 cm

EAN

4242002997575

Svoris

5.4 kg

Atsiliepimai

 
( 0 )